top of page

Malibu Boat Owners

Public·13 friends

60 Seconds APK ve Türkçe Yama İndir - Ailenizi ve Kendinizi Koruyun!


60 Seconds Apk İndir Türkçe Yama: Nükleer Felaketten Kurtulun


60 Seconds, kara mizah dolu bir atomik macera oyunudur. Bu oyunda nükleer bombalar düşmeden önce evinizdeki eşyaları ve ailenizi toplamaya çalışırsınız. Sonra da sığınakta hayatta kalmak için zor kararlar verirsiniz. Bu makalede size 60 Seconds apk dosyasını nereden ve nasıl indirebileceğinizi ve oyunu Türkçe yamayla nasıl oynayabileceğinizi anlatacağız.




60 seconds apk indir türkçe yama

60 Seconds Nedir?


60 Seconds, Robot Gentleman tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir oyundur. Oyun 2015 yılında PC için çıkmıştır. Daha sonra 2018 yılında Nintendo Switch, 2019 yılında iOS ve Android için de yayınlanmıştır. Oyunun Reatomized adlı bir güncellenmiş sürümü de vardır. Oyunun Özellikleri



  • Oyunun iki ana modu vardır: Dolores modu ve Ted modu. Dolores modunda Dolores adlı bir kadını yönetirsiniz. Ted modunda ise Ted adlı bir adamı yönetirsiniz.



  • Oyunun iki aşaması vardır: Toplama aşaması ve Hayatta kalma aşaması. Toplama aşamasında evinizdeki eşyaları ve ailenizi toplamak için 60 saniyeniz vardır. Hayatta kalma aşamasında ise sığınakta hayatta kalmak için eşyalarınızı kullanmanız ve kararlar vermeniz gerekir.



Oyunun Türkçe Yaması Nasıl Yapılır?